Evde Bakım Hizmetleri

İstanbul Evde Doktor Hizmeti

Evde Doktor Hizmetleri Nelerdir?

Hastalık sürecinize ve tanısı konulmuş hastalığınıza göre, uzman doktorlarımız devreye girmektedir. Her bölüm için alanında uzman doktorlarımız sizlere yardımcı olabilmektedir.

Cildiye, Dahiliye, Kulak-Burun-Boğaz, Göz, Üroloji, Kardiyoloji, Ortopedi, Nöroloji ve diğer tüm bölümler için sağlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gerekmesi durumunda, doktorlarımızla birlikte, daha küçük tıbbi müdahaleler için asistan veya hemşire arkadaşlarımız da sizlere yardımcı olmak üzere tahsis edilecektir. Bu duruma, siz ve doktorlarımız birlikte karar verebilir ve en iyi sonuç için seçim yapabilirsiniz.

Hangi Yaş Aralıklarındaki Hastalara Hizmet Sağlanmakta?

Aslında bunun için herhangi bir yaş aralığı veya sınırlaması yoktur. Evinizden ve yatağınızdan çıkamıyor ya da bu durumdaki bir hastanız varsa; bu hizmeti alabilirsiniz. Yaş veya cinsiyet gibi bir farklılık söz konusu değildir. Bu hizmeti almaya ihtiyacı olan tüm hastalarımız için fark gözetmeksizin en iyi doktorlarımızı yönlendirmekteyiz. Aynı zamanda hastalığın seyri ve derecesi de önemli değildir. Buna siz ve doktorlarımız birlikte karar verebilirsiniz.


Evde Sağlık Hizmetlerimiz

01.

Evde Doktor Hizmeti

02.

Evde Hemşire Hizmeti

03.

Evde Hasta Bakıcı Hizmeti

Evde Doktor Hizmeti

Sağlığınız için tedavi sürecinin doğru ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için ortamınızı değiştirmemeniz gerekiyorsa; evde doktor hizmetimiz sizleri bekliyor. Alanında uzman kadrolarımızdan oluşan en yetkin ve en iyi doktorlarla evde doktor hizmetini almaya ne dersiniz?


Kimlere Evde Doktor Hizmeti Verilmektedir?

Evde doktor hizmetimiz, yerinden kalkamayan veya kalkmakta ciddi anlamda zorlanan yatalak hastalarımıza verilmektedir. Yatalak veya herhangi bir uzvunda yürümesine engel bir durum olan hastalarımızın eziyet çekmemeleri ve oturdukları/yattıkları yerden tedavilerini devam ettirmelerini sağlamak amacı ile bu hizmeti sağlamaktayız. En uygun fiyatlarla en güvenilir doktorlarımız sayesinde, kendi evinizde sağlık hizmetini alabileceksiniz.

Hizmetin en büyük amacı, hastane veya diğer sağlık kuruluşuna gidemeyecek kadar kötü durumdaki hastalarımızın ayaklarına kadar giderek, en doğru tedavi yöntemlerini uygulamaktır. Bu sayede, hastalarımız, hastane ve diğer ortamlardan daha kısa sürede tedavilerini alabilecek ve iyileşme süreleri daha da kısa hale gelecektir. Aynı zamanda hastane ve diğer sağlık kuruluşlarındaki olası kötü ortam koşullarının etkileri de en aza indirgenerek, hastaların olumsuz etkilenmelerinin önüne geçilmek amaçlanmaktadır.


Hangi Sıklıkta Hizmet Sağlanmakta?

Kuruluşumuz, sizin ve hastalığınızın durumuna göre bu hizmeti size sağlamayı hedeflemektedir. Sağlığınız için hangi şartlar ve hangi süreç en iyi sonucu gerektiriyorsa; buna göre bir plan ve program yapılarak sizlere sunulur. Siz ve doktorumuzun takdirine göre bir periyot ve sıklık belirlenerek sizlere tarih verilir. Bu tarihlere riayet etmeniz ve doktorlarımızın tavsiyelerine uymanız durumunda, kısa sürede istediğimiz noktaya gelebilecek ve iyileşebileceksiniz. Elbette bu durum, sizin azminize ve tedaviye olan bağlılığınıza göre değişecektir. Özellikle doktorlarımızın egzersiz, ilaç kullanımı, gıda ve beslenme, uyku düzeni gibi ilave tavsiyeleri, süreci kısaltıp uzatabilmektedir.


Modern Taşınabilir Cihazlarla Tedavi

Uygun görülmesi durumunda, alanında uzman doktorlarımız, evde doktor hizmetimiz bünyesinde, Doppler ve EKG cihazları başta olmak üzere Radyoloji, MR, EMG gibi taşınabilir cihazlarla tanı ve teşhisi konulan hastalığınıza müdahale edebilir ve tahlil, sonuçları sizlere sunabilir. Bunun için en iyi kararı doktorlarımız sizin için verecektir.


Lütfen İletişime Geçiniz

Tüm sağlık hizmetlerimiz ve evde doktor hizmetimiz için lütfen iletişime geçerek, soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşınız. Hangi doktor seçeceğinizi ve hastalığınızın durumunu belirterek randevunuzu oluşturabilirsiniz.