İstanbul’da tüm ilçelerinde evde özel doktor hizmeti verilmektedir.

İstanbul Evde Özel Doktor Hizmetleri

İSTANBUL'UN HER YERİNE EVE DOKTOR

İstanbul ve ilçelerine evde doktor hizmeti verilmektedir. Nöroloji muayenesi ve tedavisi, Yoğun bakım, Anestezi ve hekim muayenesi, Ortopedi muayenesi ve tedavisi gibi birçok alanda evde doktor hizmeti vermektedir. Evde doktor hizmeti ya da diğer sağlık hizmetleri için arayabilirsiniz.

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Genellikle iğne, serum, kalp ve kardiyo kontrolü, kalp pili ayarı, aşı, tansiyon ve pansuman gibi sığ görevler yapılabildiği gibi; Lavman uygulamaları, radyoloji hizmetleri, sonda takımı, EKG çekme, tahlil alma ve damar yolu girişi ayarı gibi farklı daha derin hizmetler de sağlayabilirler.

ALO 7/24 EVDE BAKIM HİZMETLERİ

İstanbul Evde Bakım Hizmetleri; evde doktor, evde hemşire, evde sağlık hizmetleri ve hasta bakıcı hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Tedavi sürecinizin daha sağlıklı ve daha hızlı ilerlemesi için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlar ve en güvenilir kadrolarımız tarafından bu hizmeti alabilirsiniz.

7/24 Evde Sağlık Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Evde Bakım Hizmetleri

İstanbul Evde Doktor, Evde Hemşire, Hasta Bakıcı Hizmetleri

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında bulunan sağlık personellerimiz size en yakın süre içerisinde evde doktor, hemşire ve hasta bakıcı hizmetlerini vermektedir.